۰
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۱
سرپرست مخابرات ایران:

مخابرات امکان پرداخت سالانه ۵۰۰۰میلیارد تومان را به دولت دارد

ایتنا- دهناد: با مساعدت دولت این امکان وجود دارد که ضمن افزایش اشتغال‌زایی در کشور سالانه بیش از پنج‌هزار میلیارد تومان سود به دولت پرداخت شود.
مخابرات امکان پرداخت سالانه ۵۰۰۰میلیارد تومان را به دولت دارد


اسدالله دهناد در مراسم افتتاح ۲۴۲ پروژه مخابراتی یزد با اشاره به این موضوع و بیان "به‌مدد توسعه‌ها توانستیم انتخابات هفتم اسفند را بدون اختلال پشت‌سر بگذاریم" اظهار کرد: با مساعدت دولت این امکان وجود دارد که ضمن افزایش اشتغال‌زایی در کشور، سالانه بیش از پنج‌هزار میلیارد تومان سود به دولت پرداخت شود.


وی گفت: این شرکت در پنج سال بعد از خصوصی‌سازی ۲۰هزار میلیارد تومان به خزانه دولت پرداخت کرده است.

سرپرست مخابرات ایران با اشاره به اینکه پروژه‌های افتتاحی یزد با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است، گفت: شرکت مخابرات ایران با برخورداری از هزاران پرسنل مجرب و توانمند، کانون پویایی از متخصصان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که این عزیزان مصمم هستند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلان کشور و به‌منظور توسعه کمی و کیفی زیرساخت‌های مخابراتی همه توان خود را به کار گیرند.

او افزود: ظرفیت عظیم شرکت مخابرات ایران در خدمت پیشرفت، رونق اقتصادی کشور و سیاست‌های دولت است. در پنج سال بعد از خصوصی‌سازی تاکنون مبلغ ۱۳۸هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که ۲۸هزار میلیارد ریال آن مربوط به سال ۱۳۹۴ است.

سرپرست شرکت مخابرات ایران به سرمایه‌گذاری‌های آینده مخابرات اشاره کرد و گفت: این شرکت در نظر دارد ظرف چهار سال آینده به‌میزان ۷۲۰۰ میلیارد تومان در بخش تلفن ثابت و هشت‌هزار میلیارد تومان نیز در بخش تلفن همراه سرمایه‌گذاری کند.

منبع : تسنیم
کد مطلب: 41791
نام شما
آدرس ايميل شما