۳
۰
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۷

توصیه‌های وزیر ارتباطات در آستانه انتخابات

ایتنا- واعظی: با نگاه اعتدالی خود می‌توانیم یک مجلس اعتدالی داشته باشیم که راه دولت و اهداف و پیمانی که رئیس‌جمهور با مردم بسته را هرچه سریع‌تر محقق کند.
توصیه‌های وزیر ارتباطات در آستانه انتخابات


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان از مردم خواست تا در زمان حضور در پای صندوق‌های رای، تمام لیست خود را پر کنند.


به گزارش ایتنا از ایسنا، محمود واعظی با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات مهم در تاریخ هفتم اسفند ماه گفت: این دو انتخابات می‌تواند سرنوشت کشور را به خصوص در زمینه‌ مسائل اقتصادی پس از برجام با سرعت بیشتری رقم بزند.

وی در عین حال یادآور شد: حضور پرشور و حماسه‌ساز مردم در این انتخابات می‌تواند باعث شود اقتدار ایران در جهان و منطقه بیشتر به رخ کشیده شود.

واعظی در بخش دیگری از صحبت‌های خود متذکر شد: از سوی دیگر رای امیدبخش مردم به کاندیداهای خود می‌تواند سرنوشت کشور را در ارتباط با پیشرفت و توسعه بهتر رقم بزند.

در این میان هرچه مشارکت هرچه بیشتر موجب می‌شود مجلس شورا و مجلس خبرگان رهبری واقعی‌تری داشته باشیم که برآمده از رای تمام ملت است به همین دلیل امیدوارم مردم با مشارکت فعال در این انتخابات حضور داشته باشند.

اما وزیر ارتباطات در ادامه‌ صحبت‌های خود به لزوم پرکردن کامل لیست کاندیداها اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال در شهری مانند تهران مردم می‌توانند به ۳۰ کاندیدا برای مجلس شورا و به ۱۶ نفر به مجلس خبرگان رای دهند که ما درخواست داریم این دو لیست به طور کامل رای داده شود و هر ۴۶ نفر انتخاب شوند، چراکه اگر اینگونه اقدام شود قطعا مانند انتخابات سال ۱۳۹۲ یک انتخابات پرقدرت خواهیم داشت که می‌تواند حماسه سیاسی دیگری برای ملت ایران بیافریند.

واعظی در پایان اظهار کرد: اکنون در کشورهای منطقه و اطراف ما افراطی‌گری‌هایی در حال رخ‌دادن است که باعث وارد شدن صدماتی می‌شود، اما ما با نگاه اعتدالی خود می‌توانیم یک مجلس اعتدالی داشته باشیم که راه دولت و اهداف و پیمانی که رئیس‌جمهور با مردم بسته را هرچه سریع‌تر محقق کند.
کد مطلب: 41486
نام شما
آدرس ايميل شما


Iran, Islamic Republic of
اگر رای ندیم تندروها میرن به تندروهای مورد علاقه اشون رای میدند و اونها رو با کمترین تعداد ارا روانه مجلس میکنند. همان متوهمانی عاشق تحریم و انزوا که زمین و زمان را دشمن میپندارند و اینترنت را ابزار نفوذ قلمداد میکنند و مانع توسعه آن میشوند.
Arash
Iran, Islamic Republic of
من بدم نمیاد رای بدم
با این حال نماینده ای رو نمی شناسم که بخوام رای بدم...
تبلیغات روی در و دیوار برای شناخت کاندیدها کافی نیست
متاسفانه خیلی از کاندیدها هم هیچ سابقه ی فعالیت سیاسی ای ندارن
هیچ راهی هم برای شناختشون به جز تبلیغات رنگارنگشون وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
وقتی نمیشناسیم بهتره با توجه به جهت گیرهای فکری خودمون به صورت لیستی رای بدیم.