۰
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۴

عرضه پسوند cloud مخصوص فعالیت در بازار ابری

ایتنا - افزودن این دامنه به نشانی‌های اینترنتی، باعث تشخص بیشتر برندها و نتیجتا تقویت بازار فعالیت‌های ابری می‌گردد.
عرضه پسوند cloud مخصوص فعالیت در بازار ابری


به تازگی یک نشانی دیگر به سیستم نشانی‌های اینترنتی افزوده شد.
اگر شما در زمینه پردازش و فضای ابری فعالیت می‌کنید و مدیریت دامنه وبی فعالیت‌های خود را در دست دارید، می‌توانید برای افزودن پسوند جالب «.cloud» نیز هر چه زودتر اقدام کنید.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوایرر، اکنون که نام‌های دامنه با پسوند .cloud معرفی شده‌اند، کاربران می‌توانند با انتخاب نام دامنه دلخواه خود، دارای یک نشانی وبی متناسب با فعالیت در فضای ابری باشند.
هم اکنون بیش از هفتاد ثبت کننده دامنه در سراسر جهان(شامل شرکت های مشهوری چون GoDaddy و 1&1 و  Name.com و Domain.com و OVH) آمادگی دارند که نام دامنه دلخواه کاربران با پسوند جدید را به ثبت برسانند.


سایت Worldof.cloud اطلاعات خوبی در زمینه چگونگی راه‌اندازی این نام‌های دامنه،‌ به همراه مشتریان فعلی و دیگر اطلاعات را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.
به گفته یک کارشناس، این امکان باارزشی برای فعالیت در عرضه فضای ابری است و به همین دلیل، راه‌اندازی پسوندهای جدید برای دامنه‌های مربوط به فضای ابری را باید اتفاقی مهم تلقی کرد.
همچنین به گفته او، افزودن این دامنه به نشانی‌های اینترنتی، باعث تشخص بیشتر برندها و نتیجتا تقویت بازار فعالیت‌های ابری می‌گردد.
 
کد مطلب: 41281
نام شما
آدرس ايميل شما