۰
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۷

افزوده شدن امکانات جدید به پیام‌رسان تلگرام

ایتنا- چت سری نسخه 3.0 نیز با امکانات جدید برای حفظ بیشتر حریم خصوصی افرادی که پس از چت کردن می‌خواهند پیام‌هایشان کلاً پاک شود، طراحی و اجراشده است.
افزوده شدن امکانات جدید به پیام‌رسان تلگرام


توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری دو ویژگی جدید به پیام‌رسان تلگرام افزودند.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، پلاگین Voice Messages 2.0 و Secret Chats 3.0 به جدیدترین نسخه تلگرام افزوده شدند تا کاربران بتوانند یک گام حرفه‌ای‌تر به‌سوی چت گروهی و خصوصی بردارند.

در پیغام صوتی جدید که از چندین سنسور گوشی بهره‌برداری می‌کند، ضمن بالا رفتن کیفیت، کاربر قادر است تا همچنان به چت خود ادامه داده و فایل صوتی را نیز گوش دهد.

رکورد آسان‌تر نیز دستاورد این نسخه از پیغام صوتی تلگرام است.

همچنین چت سری نسخه 3.0 نیز با امکانات جدید برای حفظ بیشتر حریم خصوصی افرادی که پس از چت کردن می‌خواهند پیام‌هایشان کلاً پاک شود، طراحی و اجراشده است.

ممکن است در تلگرام دوستان موجود در فهرست دفترچه تلفنتان، شمارا عضو یک کانال یا گروه کنند. اینک می‌توانید در قسمت فهرست افراد رفته و مثلاً بگویید: All my Contacts except those two.. یعنی اجازه بدهید تا یک کاربر شمارا عضو یک کانال کنند یا اجازه ندهید فلان کاربر شمارا عضو کند.

در جدیدترین نسخه آی.او.اس تلگرام همچنین می‌توانید راحت‌تر از قبل به فایل‌ها دسترسی داشته و منوی فایل‌های ضمیمه را در اختیار بگیرید. ادیتور عکس نسخه جدید نیز با قبل متفاوت شده است.

برای دانلود جدیدترین نسخه آی.او.اس تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود جدیدترین نسخه اندرویدی تلگرام اینجا را کلیک کنید.


 
کد مطلب: 41168
نام شما
آدرس ايميل شما