۰
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۳

همکاری شرکت‌های Xero و مایکروسافت برای توسعه خدمات حسابداری ابری

ایتنا - شرکت Xero اعلام کرد در زمینه توسعه سیستم‌های تحلیل کلان داده همکاری‌های بیشتری با مایکروسافت می‌کند.
همکاری شرکت‌های Xero و مایکروسافت برای توسعه خدمات حسابداری ابری


شرکت Xero از توسعه‌دهندگان سیستم‌های حسابداری مبتنی بر فضای پردازش ابری همکاری‌های جدیدی را با مایکروسافت آغاز کرده است تا راه را برای مشتریان خود باز کند و امکان دسترسی به سیستم‌های تحلیل کلان داده و دیگر نرم‌افزارهای سازمانی خود را از طریق خدمات Power BI مایکروسافت فراهم آورد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت Xero توضیح داد بر اساس این همکاری داده‌های جمع‌آوری شده از ۲۵ نرم‌افزار سازمانی تحلیلی از جمله سیستم‌های موقعیت نقدی، درآمد در مقابل هزینه، روند کاهش سود، محاسبه بدهکاری، و بازگشت سرمایه را با هم یکی می‌کند.

این شرکت همچنین اعلام کرد پلتفرم جامع آنها به سازمان‌های کوچک امکان می‌دهد داده‌ها را با سرعت بالاتر، کارآمدی بیشتر و فهم دقیق‌تر تحلیل کنند.

«راد دروری» مدیرعامل شرکت Xero در این خصوص گفت: «امروزه ابزارهای سازمانی هوشمندتر شده‌اند و بیش از هر زمان دیگر ارتباط میان کارمندان را فراهم می‌کنند. این ابزارها به صورت تخصصی در اختیار سازمان‌های کوچک قرار می‌گیرند.»

 

او در ادامه اظهار داشت: «صنعت حسابداری مبتنی بر مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت فعالیت می‌کند و ما برای آنکه بتوانیم خدمات خود را بهتر به دست مشتری برسانیم، از سیستم Power BI مایکروسافت کمک گرفته‌ایم و آن را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم تا بتوانند به سیستم‌های تحلیل داده Xero به صورت هوشمندتر و با سرعت بالاتر دسترسی داشته باشند.»

شرکت Xero اعلام کرد که در زمینه توسعه سیستم‌های تحلیل کلان داده به سرمایه‌گذاری‌های خود ادامه می‌دهد و در این راستا همکاری‌های بیشتری با مایکروسافت می‌کند.
 
کد مطلب: 41112
نام شما
آدرس ايميل شما