۰
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۶

کینگستون شرکت IronKey تولیدکننده فلش درایوهای رمزنگاری شده را خرید

ایتنا- کینگستون تکنولوژی به طور رسمی اعلام کرد تکنولوژی USB و دیگر دارایی‌های IronKey را از شرکت Imation خریداری کرده است.
کینگستون شرکت IronKey تولیدکننده فلش درایوهای رمزنگاری شده را خرید


IronKey یکی از معروف‌ترین‌ها در حوزه ایمن‌سازی درایوهای فلش یو‌.اس.بی با استفاده از الگوریتم رمزگذاری ۲۵۶ بیتی AES است که ایمن‌سازی داده‌ها و حتی استحکام بیشتر پوسته فیزیکی فلش‌ها را به‌خوبی انجام می‌دهد.

ابزارهای ذخیره‌سازی یادشده مورد تایید انستیتو ملی استاندارد و تکنولوژی قرار گرفته‌اند و مطابق با بالاترین سطوح استانداردهای موجود روانه بازار می‌شوند. این ترکیب در کنار بهره‌گیری از سرویس مدیریت پیشرفته داده‌های IronKey برپایه فضای ابری باعث شده مدیریت امنیت داده‌ها از هر مکانی در سراسر جهان امکان‌پذیر باشد. با این وجود، قیمت بالای این این درایوهای ذخیره‌سازی باعث شده هر شخصی قادر به خرید آن‌ها نباشد. به عنوان نمونه درایو ۳۲ گیگابایتی این شرکت با قیمت ۵۹۹ دلار در بازار موجود است.

کینگستون که راه‌اندازی خط تولید درایوهای قابل حمل با قابلیت رمزگذاری پیشرفته را از زمان عرضه محصول DataTraveler در حدود ده سال پیش در دستور کار قرار داده است از IronKey به عنوان یکی از پیشتازان حال حاضر تکنولوژی رمزگذری فلش‌های یو‌اس‌بی یاد می‌کند.

این اقدام در حالی صورت می‌پذیرد که دیتا لاکر نیز پیش از این سیستم مدیریت SafeConsole را به دامنه خدمات خود اضافه کرده بود تا شاهد استفاده از آن در درایوهای فلش یو‌.اس‌.بی رمزگذاری شده کینگستون باشیم.

والنتینا ویتولو، مدیر فروش قسمت فلش‌های کینگستون اضافه شدن قابلیت‌های رمزگذاری IronKey به راهکارهای فعلی این شرکت را سیاستی به‌منظور ارائه انتخاب‌های متفاوت برای مشتریان عنوان کرده است.

منبع: فارنت
کد مطلب: 41107
نام شما
آدرس ايميل شما