۰
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۱
در نمایشگاه بارسلونا چه می گذرد؛

رونمایی از محصولات غول‌های فناوری

ایتنا- رونمایی از «Galaxy S7» ضد آب سامسونگ در کنگره جهانی موبایل در «بارسلونا» تقریبا حتمی است.
رونمایی از محصولات غول‌های فناوری


در حالیکه تنها 12 روز به برگزاری کنگره جهانی موبایل در «بارسلونا» اسپانیا باقی مانده است، گمانه‌زنی‌ها برای رونمایی از محصولات غول‌های فناوری رو به افزایش است.


به گزارش ایتنا از مهر، در کنگره جهانی موبایل که قرار است از بیست و یکم ماه جاری میلادی در «بارسلونا» اسپانیا آغاز به کار کند، گمانه‌زنی‌ها برای رونمایی از بعضی محصولات شرکت‌های معتبر شدت گرفته است.

در همین حال رونمایی از «Galaxy S7» ضد آب سامسونگ تقریبا حتمی است و پیش‌بینی می‌شود که شرکت «ال.جی» از گوشی «LG G5 Day » رونمایی کند که ویژگی آن داشتن بدنه فلزی و صفحه نمایش 5.6 اینچ و همچنین اسکنر اثر انگشت است.

همچنین پیش‌بینی می شود که از گوشی «هوآوی» P9 با رم 6GB رونمایی شود ضمن اینکه احتمال دارد گوشی P9 این شرکت در مدل P9 Max با صفحه نمایشگر 6.8 اینچ و وضوح تصویر HD از دیگر محصولاتی باشد که در نمایشگاه بارسلونا رونمایی شود.

در مورد شرکت تایوانی اچ.تی.سی نیز گفته می‌شود که در نمایشگاه امسال بارسلونا از مدل اچ.تی.سی وان M10 این شرکت رونمایی نشود و در مقابل گوشی HTC One A9 این شرکت با قابلیت دوربین در حدود 23 تا 27 مگاپیکسل، صفحه نمایش 5.1 اینچ، وضوح تصویر HD و پردازشگر 820 رونمایی خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود که شرکت سونی نیز از گوشی Xperia z6 در نمایشگاه امسال رونمایی نکند و در مقابل گفته می‌شود که از تبلت جدید «Xperia» با نام Xperia z5 tablet که 10 اینچ خواهد بود در این رویداد مهم جهانی رونمایی شود.
کد مطلب: 41045
نام شما
آدرس ايميل شما