۲
۰
سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۴

پیام‌رسان واتس‌اپ رایگان می‌شود

ایتنا - به اعتقاد موسس واتس‌اپ، الزام به پرداخت هزینه اشتراک سالانه، علاوه بر این که مانع افزایش شمار کاربران می‌شود، گاه مشکلات جدیدی هم ایجاد می‌کند.
پیام‌رسان واتس‌اپ رایگان می‌شود


نرم‌افزار ارتباطی مشهور واتس‌اپ، هزینه اشتراک برای کاربران را حدف می‌کند.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از سایت انگجت، سرویس پیام‌رسانی ۱۹ میلیارد دلاری واتس‌اپ، هزینه اشتراک سالانه خود را که معادل یک دلار بود، حذف می‌کند.
بنیانگذار این سرویس پرطرفدار اینترنتی گفت: «ممکن است هزینه اشتراک یک دلار برای یک سال عدد ناچیزی به نظر برسد، اما واقعیت این است که عملا مانع پیوستن بسیاری از کاربران به این سرویس می‌شود. این موضوع به ویژه برای کسانی که دسترسی به کارت‌های اعتباری و امکان پرداخت ندارند قابل توجه است.»

وی همچنین افزود: «اگر واتس‌اپ می‌خواهد که در میدان رقابت میان نرم‌افزارهای پیام‌رسان برنده شود-که البته چنین قصدی هم دارد- نیازمند آن است که بمانند اکثر رقبایش کاملا رایگان عرضه شود.»


به اعتقاد موسس واتس‌اپ، الزام به پرداخت هزینه اشتراک سالانه، علاوه بر این که مانع افزایش شمار کاربران می‌شود، گاه مشکلات جدیدی هم ایجاد می‌کند، به عنوان مثال در هنگام توقف ناگهانی این سرویس، موجب خشم کاربران می‌گردد. همچنین اگر شما این نرم‌افزار را در بیش از یک گوشی هوشمند استفاده می‌کنید، هر بار و با هر نصب مجدد، با صفحه اشتراک مواجه خواهید شد که آزار دهنده است.»

مطابق این گزارش، حذف هزینه اشتراک واتس‌اپ و مجانی شدن آن از همین امروز آغاز شده است، هر چند اگر کاربری دیروز حق اشتراک پرداخته باشد، بعید است بتواند پول خود را باز پس بگیرد.
 
کد مطلب: 40491
نام شما
آدرس ايميل شما


United States
مرگ بر واتس اپ
United States
شوخی کرم زنده باد واتس اپ!