۰
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۱

نرم‌افزار VLC با قابلیت پخش هر نوع مالتی‌مدیا برای اپل‌تی‌وی

ایتنا - با نسخه جدید VLC همچنین این امکان وجود دارد که فایل چندرسانه‌ای مستقیما بر روی اپل تی.وی و یا از طریق شبکه داخلی یا اینترنت به صورت استریم پخش گردد.
نرم‌افزار VLC با قابلیت پخش هر نوع مالتی‌مدیا برای اپل‌تی‌وی


جدیدترین مدل اپل تی.وی، محصول تازه اپل، با قابلیت‌های بیشتری نسبت به مدل‌های پیشین خود عرضه شده و تمایل کاربران را به استفاده از این ابزار بیشتر خواهد کرد. اما مشکل اینجاست که ممکن است کماکان برخی فرمت‌های صوتی یا تصویری برای اپل تی.وی ناشناخته باشند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از انگجت، به تازگی جدیدترین نسخه نرم‌افزار مشهور VLC عرضه شده تا این مشکل را مرتفع کند. این نرم‌افزار به کاربر خود این توانایی را می‌دهد که هر نوع فایل صوتی و تصویری چندرسانه‌ای را پخش کند و از آن لذت ببرد. با نسخه جدید VLC همچنین این امکان وجود دارد که فایل چندرسانه‌ای مستقیما بر روی اپل تی.وی و یا از طریق شبکه داخلی یا اینترنت به صورت استریم پخش گردد.

همچنین ویژگی اجرای مبتنی بر وب نیز در نسخه جدید VLC گنجانیده شده است، که به کاربر اجازه می‌دهد ضمن پخش فایل‌های چندرسانه‌ای موجود در وب، سرعت پخش آنها را نیز به دلخواه خود کنترل کند و بخش‌های مورد علاقه را با سرعت کمتر یا بیشتر تماشا کند.


با اینحال شما هنوز امکان پخش استریم فایل‌های چندرسانه‌ای از سیستم‌های ابری مانند دراپ‌باکس و یا وان‌درایو را نخواهید داشت. اما بنظر می‌رسد چندان جای نگرانی نیست. شرکت سازنده این نرم‌افزار یعنی VideoLAN در حال تست نسخه جدیدی است که سیستم ابری را نیز پشتیبانی می‌کند. در صورت موفقیت این آزمایش، بزودی عرضه می‌شود و کاربران بدون دغدغه محل نگهداری فایل‌های چندرسانه‌ای خود، می‌توانند با VLC به تماشای آن بنشینند.
 
کد مطلب: 40371
نام شما
آدرس ايميل شما