۰
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰

نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی

ایتنا - سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی را با شعار "مدیریت کسب و کار و نظارت بر حسن اجرا" برگزار می‌کند.
نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی


سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی را با شعار "مدیریت کسب و کار و نظارت بر حسن اجرا" برگزار می‌کند.


به گزارش ایتنا، این کنگره به همت سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با هدف شناساندن بازاری نو از نسل جدید فناوری‌ها برگزار می‌شود و شامل ارائه مقالات برتر، کارگاه‌های تخصصی و نمایشگاه جانبی مرتبط با حوزه فعالیت‌های سندیکا می‌باشد.

مطابق گزارش ارسالی به ایتنا، دبیرخانه سندیکا از همه مدیران، کارشناسان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران، دانشجویان، شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های بازرگانی فعال، و دیگر علاقه‌مندان حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات(ICT) برای حضور در این کنگره دعوت کرده جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌ها به نشانی اینترنتی www.gps-rfid.com مراجعه نمایند.

یادآوری می‌نماید که سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی به منظور ایجاد یک تشکل تخصصی در زمینه‌های رادیو شناسه(RFID)، کارت هوشمند(Smart Card)، سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی(GIS)، سیستم‌های حمل و نقل هوشمند(ITS)، سیستم‌های ردیابی و کنترل اعم از ناوگان خودرو و اشخاص(GPS, LBS, AVL, Navigation, Tracking) در سال ۱۳۸۹ زیر نظر اتاق بازرگانی ایران تاسیس گردیده است. در حال حاضر ۴۵ شرکت فعال در حوزه‌های یاد شده در سراسر کشور عضو آن هستند و یکی از مهم‌ترین اعضای مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان است.
گفتنی است کنگره مورد اشاره نیز با توجه به مجوز دریافتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه برگزاری همایش، کارگاه و نمایشگاه تخصصی در حوزه فعالیت‌های سندیکا اجرا می‌گردد.

مطابق این گزارش، "نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی" در روزهای دوشنبه ۲۸ و سه‌شنبه ۲۹ دی ماه سال جاری در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی وابسته به سازمان مدیریت صنعتی واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی برگزار خواهد شد.


 
کد مطلب: 40267
نام شما
آدرس ايميل شما