۰
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۰

افتتاح فروشگاه اینترنتی مایکروسافت مخصوص سازمان‌ها

ایتنا - سخنگوی شرکت مایکروسافت راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای کاربران سازمانی را تایید کرد.
افتتاح فروشگاه اینترنتی مایکروسافت مخصوص سازمان‌ها


شرکت مایکروسافت آمادگی خود را برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی Windows Store for Business مخصوص سیستم عامل ویندوز ۱۰ اعلام کرد و برخی قابلیت‌های این فروشگاه سازمانی را توضیح داد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، فروشگاه اینترنتی Windows Store for Business یک پورتال جامع شامل ابزارهای کاربردی ویندوز ۱۰ محسوب می‌شود که به صورت اختصاصی برای کاربران سازمانی راه‌اندازی شده است.

مدیران ارشد مایکروسافت نخستین بار در نوامبر ۲۰۱۴ یعنی یک سال قبل اعلام کردند که در نظر دارد فروشگاه اینترنتی ویژه خود برای سازمان‌ها را با نام Windows 10 Store for Business راه‌اندازی کنند.

مراکز خبری همچنین گزارش دادند فروشگاه اینترنتی Store for Business همزمان با معرفی بزرگترین به‌روزرسانی سیستم عامل جدید مایکروسافت یعنی Windows 10 Threshold 2 در نوامبر ۲۰۱۵ معرفی می‌شود.


 

هنوز به درستی مشخص نشده است که مایکروسافت در این زمینه چه برنامه‌هایی دارد. ولی سخنگوی این شرکت راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای کاربران سازمانی را تایید کرد.

یکی از سخنگویان مایکروسافت در این زمینه گفت که غول نرم‌افزاری جهان یک فروشگاه اینترنتی سازمانی را مخصوص سیستم عامل ویندوز ۱۰ راه‌اندازی کرده است که اعضای گروه Windows Insider آن را آزمایش می‌کنند.
 
کد مطلب: 39108
نام شما
آدرس ايميل شما