۰
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

گسترش فعالیت‌های آکادمی کسپرسکی با راه‌اندازی وب‌سایت فارسی

ایتنا - به‌زودی سایت رسمی آکادمی به زبان فارسی معرفی خواهد شد و کاربران می‌توانند از جدیدترین اطلاعات باخبر شده و با مدرسان رسمی آکادمی در ارتباط باشند.
گسترش فعالیت‌های آکادمی کسپرسکی با راه‌اندازی وب‌سایت فارسی


آکادمی کسپرسکی با راه‌اندازی سایت فارسی خود، اقدام به افزایش فعالیت‌ها و ارتباطات خویش در ایران خواهد کرد.


بنابر گزارش ایتنا از روابط عمومی شرکت ارتباط امن، این شرکت به‌عنوان مجموعه متمرکز بر ارائه و توزیع راهکارهای فناوری اطلاعات و امنیت و برگزارکننده دوره‌های‌ آموزشی امنیت اطلاعات، از راه‌اندازی سایت رسمی آکادمی کسپرسکی به زبان فارسی خبر داد.

آکادمی شرکت ارتباط امن، عضوی از گروه شرکت‌های ای ام تی و تنها مراکز آکادمی کسپرسکی در خاورمیانه، ضمن حضور مدرسان و مدیران خود در کنفرانس بین‌المللی آکادمی کسپرسکی که در شهر لیسبون پرتغال برگزار شد خبر از تغییراتی در برگزاری دوره‌های آموزشی در ایران داد که در آینده نزدیک اتفاق می‌افتد.

براساس این گزارش به‌زودی سایت رسمی آکادمی به زبان فارسی معرفی خواهد شد و کاربران می‌توانند از جدیدترین اطلاعات باخبر شده و با مدرسان رسمی آکادمی در ارتباط باشند.
طبق همین گزارش، آکادمی کسپرسکی در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری از پنل سایت اختصاصی، امکانات آنلاین و سایر موارد به علاقه‌مندان اعلام خواهد کرد.


درباره ارتباط امن
ارتباط امن در سال ۱۳۹۲، با بهرگیری از بیش از ۲۰ سال تجربه مدیران مجموعه در داخل و خارج از کشور، دسترسی سریع و آسان به آخرین تکنولوژی های نوین و پشتوانه مالی مناسب فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.
ارتباط امن با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات از طریق نمایندگان خود فعالیت و حضور خود را در بازار ایران پرنگتر کرده و به عنوان مجموعه متمرکز بر ارائه و توزیع راهکار های فناوری اطلاعات و امنیت شناخته شده است. ارتباط امن توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است.
ارتباط امن در این حوزه ها فعالیت می کند: راهکار های فناوری اطلاعات ، رایانش ابری و محیط های مجازی / مشاوره به شرکت های ارائه دهنده راهکارهای امنیتی در راستای انتخاب محصول و راهکار مناسب / آموزش دوره های مدیریت و فناوری اطلاعات و ارتباطات / برگزاری سمینارها و کارگاههای آموزشی مرتبط با امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت استراتژیک
اطلاعات بیشتر در www.ertebateamn.com
 
کد مطلب: 38312
نام شما
آدرس ايميل شما