۱
۰
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۵

پروژه دانش بنیانِ "بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی" در کشور راه‌اندازی شد

ایتنا - سامانه ایباما ( بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی) بر پایه آخرین تکنولوژی برنامه‌نویسی و اجرای یک سیستم مدیریت آموزش طراحی و عرضه شده است.
پروژه دانش بنیانِ "بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی" در کشور راه‌اندازی شد


به گزارش پایگاه خبری بنیاد، این سامانه به زبان ساده، بستری را فراهم می سازد تا علاقه‌مندان به یادگیری در کوتاه‌ترین زمان، با کمترین هزینه و از هر کجای دنیا بتوانند از طریق سیستم آموزش مجازی در چند گام ساده به اهداف آموزشی خود دست یابند.

روشن کنید و بیاموزید، در آزمون یا ارزیابی دوره آموزشی شرکت نمایید و در انتها می‌توانید بیش از ۱۷ نوع گواهی آموزشی ملی و بین‌المللی تقاضا نموده و اخذ نمایید.

علاقه‌مندان به ثبت نام و استفاده خدمات ایباما می‌توانند به وب سایت اینترنتی به نشانی www.iranelearn.com مراجعه نمایند و به صورت رایگان نام کاربری و رمز عبور پنل کاربری خود را دریافت نمایند.

سامانه ایباما – بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی بر پایه آخرین تکنولوژی برنامه‌نویسی و اجرای یک سیستم مدیریت آموزش طراحی و عرضه شده است.
دانش فنی این محصول که مبتنی بر ایده و تحقیق و توسعه داخلی در کشور و کاملاً بومی به دست آمده، پس از ارزیابی‌های متعدد از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق به کسب عنوان دانش بنیان گردیده است، تا زمینه ای باشد جهت رشد و شکوفائی هرچه بهتر استفاده از دانش و فناوری اطلاعات در راستای اهداف آموزش در بستر الکترونیک به صورت گسترده و فراگیر.

ایباما علاوه بر خدمات آموزشی درون سازمانی با همکاری برندهای معتبر آموزشی در کشور اقدام به ارائه خدمات آموزشی متمرکز و یکپارچه نموده است به نحوی که تمام آموزشگاه‌ها و اساتید مجرب که امکان تهیه محتوای آموزشی دیجیتال را دارند در این سامانه می‌توانند محتوای آموزشی خود را ارائه نمایند و از تهیه سیستم‌های مدیریت آموزش به شیوه الکترونیکی مشابه خارجی و تحمل هزینه‌های سنگین تهیه، نگهداری و سفارشی‌سازی بستر مورد نظر معاف می‌باشند.

مدیر واحد تحقیق و توسعه پروژه گفت: ایباما از هم اکنون در سراسر کشور در اختیار مجریان آموزش و همچنین داوطلبین استفاده از سیستم‌های نوین آموزشی قرار دارد و هر روز در حال توسعه می‌باشد و در آینده بسیار نزدیک باز هم شاهد نوآوری‌هایی در این سامانه در خصوص اشتغالزایی و سیستم‌های تشویقی شرکت در آموزش‌های ارائه شده به این شیوه خواهیم بود.
 
کد مطلب: 37628
نام شما
آدرس ايميل شما


آی تی من
Iran, Islamic Republic of
خیلی عالیه - تبریک میگم
شما درباره طرح رجیستر کردن گوشی‌ها چه نظری دارید؟
خوش‌بینم، به بهبود قیمت یا خدمات کمک می‌کند
هیچ تاثیر خاصی نخواهد داشت
بنظرم طرح مبهمی است
بازار را آشفته‌تر می‌کند