۱
۰
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۶

اعتراف غیرمستقیم گوگل به شکست گوگل پلاس

ایتنا- گوگل دیگر اصراری برای تبدیل گوگل پلاس به دروازه‌ای برای استفاده از سایر خدماتش ندارد.
اعتراف غیرمستقیم گوگل به شکست گوگل پلاس


شرکت گوگل با تغییر سیاست خود به کاربران امکان داده تا با استفاده از یک حساب کاربری در این سایت به همه امکانات دسترسی داشته باشند. این در حالی بود که تا قبل از این عضویت در گوگل پلاس برای این کار ضروری بود.


به گزارش ایتنا از فارس، غیراجباری شدن عضویت در گوگل پلاس برای استفاده از همه خدمات گوگل نشان می‌دهد که خود این شرکت به شکست شبکه اجتماعیش اذعان کرده و دیگر اصراری به مجبور کردن کاربران به حضور در آن ندارد.

کارشناسان می‌گویند سیاست قبلی گوگل این بوده که شبکه اجتماعی گوگل پلاس را به دروازه‌ای برای استفاده از بقیه محصولات و خدماتش تبدیل کند. اما این روزها دیگر اصراری به این کار ندارد.

شبکه اجتماعی گوگل پلاس چهار سال پیش با تبلیغات گسترده‌ای آغاز به کار کرد و گوگل در آن زمان امیدوار بود از این طریق رقبای قدرتمندی همچون فیس‌بوک را از میدان به در کند.

اما با از راه رسیدن ده‌ها شبکه اجتماعی خلاق این آرزو جامه عمل به خود نگرفت.

کاربران گوگل از این پس برای اشتراک‌گذاری محتوا، برقراری ارتباط با دیگر کاربران گوگل یا ایجاد حساب کاربری در یوتیوب نیازی به عضویت در گوگل پلاس ندارند و کافیست یک حساب کاربری عمومی ایجاد کنند. سیاست قبلی گوگل با اعتراض بسیاری از کاربران مواجه شده بود.
کد مطلب: 37323
نام شما
آدرس ايميل شما


احسان چهری
United States
بالاخره اونا رابط کاربری رو در نظر میگیرن و با توجه به اون این نوع برنامه ریزی هارو انجام میدن و اتفاقا گوگل به شدت روی توسعه گوگل پلاس داره کار می کنه