۲
۰
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱

ارزش سرمایه‌های اپل از بازار بورس روسیه هم بیشتر شد

ایتنا - ارزش تمام سهام‌ها در بازار بورس روسیه 531 میلیارد دلار است و حال آنکه سرمایه‌های شرکت اپل طی سال جاری میلادی به 652 میلیارد دلار رسیده است.


محصولات تولید شده در شرکت اپل محبوبیت فراوان دارند و مردم به قدری از آن‌ها استقبال کرده‌اند که خبرگزاری بلومبرگ گزارش داده است ارزش سرمایه‌های این شرکت از ارزش بازار بورس روسیه بیشتر است.


به گزارش ایتنا از رایورز، خبرگزاری بلومبرگ در گزارش جدید خود توضیح داده است ارزش سرمایه‌های شرکت اپل به قدری است که می‌تواند بازار بورس روسیه را یکجا خریداری کند و با پول باقیمانده می‌توان برای هر یک از ساکنان کشور روسیه یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون 6 Plus خریداری کرد.

بلومبرگ گفت: «ارزش تمام سهام‌ها در بازار بورس روسیه با کاهش ۲۳۴ میلیارد دلاری در سال جاری میلادی به ۵۳۱ میلیارد دلار رسیده است. حال آنکه سرمایه‌های شرکت اپل طی سال جاری میلادی با رشد ۱۴۷ میلیارد دلاری به ۶۵۲ میلیارد دلار رسید.»

 

بد نیست بدانید خریداری ۱۴۳ میلیون دستگاه گوشی هوشمند آیفون ۶ Plus با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت به‌تعداد ساکنان کشور روسیه ۱۲۱ میلیارد دلار هزینه برمی‌دارد که اپل می‌تواند پس از خریدن بازار بورس روسیه، این هدیه را به مردم آن بدهد.

کارشناسان اقتصادی اعلام کردند که هنوز به درستی مشخص نیست شرکت اپل طی سال‌های آتی تا چه اندازه می‌تواند در بازار جهانی موفق باشد. اما این مسئله به خوبی مشخص است که بازار بورس روسیه مشکلات اقتصادی فراوانی را پیش‌روی خود می‌بیند و روز به‌روز از ارزش آن کاسته می‌شود.
 
کد مطلب: 33272
نام شما
آدرس ايميل شما


masoud
Russian Federation
الیته راجع به بودجه ی چند سال ایران هم ی چیزایی نوشته بودا ..... :)
ایلیا
United States
خب طبیعی است. آن‌زمان که روس‌ها کمونیست‌بازی در می‌آوردند باید فکر این روزها را هم می‌کردند.

اما به نظر می‌رسد که هنوز هم بخش عظیمی از مردم روسیه درسی از این اتفاقات نگرفته‌اند.