۰
جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۲
همزمان با روز جهانی مالکیت فکری

بخش حقوقی سایت همکاران سیستم راه‌اندازی شد

ایتنا - هدف از راه‌اندازي اين بخش درسايت همكاران سيستم، ايجاد تریبونی برای طرح مسائل مالكيت فكري و کپی رایت خصوصا در حوزه نرم‌افزار و به دنبال آن غنی‌سازی منابع حقوقي اين كسب و كار است.
بخش حقوقی سایت همکاران سیستم راه‌اندازی شدهمزمان با روز جهانی مالکیت فکری، صفحه حقوقی سایت همکاران سیستم راه‌اندازی شد.


به گزارش ایتنا صفحه حقوقی سايت همکاران سیستم شامل مقالات و يادداشت‌هاي حقوقي، ترمينولوژي واژگان حقوقي، قوانين و مقررات در زمينه نرم‌افزار و فناوري اطلاعات و رويدادهاي حقوقي است.
همچنين، اين امكان براي علاقه‌مندان فراهم است كه يادداشت‌ها و مقالات خود در زمينه‌‌هاي حقوقي مرتبط با نرم‌افزار و فناوري اطلاعات را در اين بخش از سايت همكاران سيستم منتشر كنند. 

به گفته امیر اعرابی پور مدير بازاريابي و فروش شركت همكاران سيستم، هدف از راه‌اندازي اين بخش درسايت همكاران سيستم، ايجاد تریبونی برای طرح مسائل مالكيت فكري و کپی رایت خصوصا در حوزه نرم‌افزار و به دنبال آن غنی‌سازی منابع حقوقي اين كسب و كار است.
وي با اشاره به ضعف منابع حقوقي موجود در كشور در اين زمينه مي‌گويد: ‌«پیشرفت صنعت نرم‌افزار در گرو پیشرفت اکوسیستم آن و به عبارت دیگر پیشرفت مجموع ساز و کارهای آن است. با توجه به اینکه یکی از موانع اساسی رشد و توسعه صنعت نرم افزار در کشور، فقدان حمایت‌های قانونی موثر و فقر ادبیات حقوقی در این زمینه است، ما تصميم گرفتيم تا به تحقیق، تالیف و نشر مطالب حقوقی پرداخته و از اين طريق، گامی در جهت آگاهی بخشی و اعتلا فرهنگ حفظ و رعایت مالكيت فكري برداريم.» 

علاقه‌مندان مي‌توانند براي مشاهده‌ي اين بخش به سايت همكاران سيستم مراجعه كنند. 
 
 

کد مطلب: 25958
نام شما
آدرس ايميل شما