۰
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۶

اولین نمایشگاه فناوری اطلاعات، بازی‌های رایانه‌ای و تجهیزات جانبی در منطقه آزاد انزلی

ایتنا - مسابقات آزاد بازی‌های رایانه‌ای یاد شده در ۳ گروه PES ۲۰۱۲ ، اتومبیلرانی و مسابقات انگری بردز برگزار می‌شود.
اولین نمایشگاه فناوری اطلاعات، بازی‌های رایانه‌ای و تجهیزات جانبی در منطقه آزاد انزلی


اولین نمایشگاه فناوری اطلاعات، بازی‌های رایانه‌ای و تجهیزات جانبی، ۱۲ بهمن ماه امسال در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.


به گزارش ایتنا به منظور آشنایی هر چه بیشتر مخاطبین و علاقه‌مندان به دنیای فناوری و دیجیتال و معرفی آخرین گجت‌های تولید شده در دنیا، و نیز ارتقاء سطح دانش و اطلاعات عموم مردم و خانواده‌ها نسبت به محصولات یاد شده، و نیز در راستای افزایش سطح مناسبات تجاری در این بخش، همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه فناوری اطلاعات، اولین دوره مسابقات آزاد بازی‌های رایانه‌ای نیز در منطقه آزاد انزلی به همراه نمایشگاه جانبی تجهیزات بازی‌های رایانه‌ای، ۱۲ الی ۲۱ بهمن سال جاری در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

حضور اصحاب رسانه‌ خصوصاً مطبوعات تخصصی حوزه IT ، برگزاری نشست‌ها و سخنرانی‌های مرتبط با موضوعات نمایشگاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی- تخصصی رایگان در طول برپایی نمایشگاه و نیز حضور چهره‌های برتر این حوزه در بخش‌های دولتی و خصوصی، برگزاری مسابقات بازی‌های رایانه‌ای، همراه با قرعه‌کشی جوایز ارزشمند به صورت روزانه از تمهیداتی است که جهت رونق هرچه بیشتر این جشنواره و افزایش کمی و کیفی بازدید‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که مسابقات آزاد بازی‌های رایانه‌ای یاد شده در ۳ گروه PES ۲۰۱۲ ، اتومبیلرانی و مسابقات انگری بردز برگزار می‌شود.
ثبت نام این مسابقات از ۲۰ دی ماه آغاز شده و تا پایان روز ۱۱ بهمن ماه ادامه خواهد یافت.

ضمناً شرکت‌های فعال در این حوزه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.Namafz.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام در این نمایشگاه اقدام نمایند. 
 
کد مطلب: 24975
نام شما
آدرس ايميل شما