۰
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۹

همایش معرفی زیرساخت تولید نرم‌افزار سیستم ساز برگزار شد

ایتنا - ساخت یک نمونه سیستم عملیاتی با استفاده از سیستم ساز در کمتر از ۲ ساعت، باعث گردید که سادگی، انعطاف‌پذیری و سرعت تولید سیستم ساز بیش از پیش مورد توجه حاضرین در همایش قرار گیرد.


همایش معرفی زیرساخت تولید نرم‌افزار سیستم‌ساز برسا، روز دوشنبه ۱۸دیماه با حضور تعدادی از مدیران ارشد و کارشناسانIT برخی از سازمان‌های دولتی و خصوصی سراسر کشور در مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی- ورزشی انقلاب تهران برگزار گردید.


به گزارش ایتنا در ابتدای این همایش مهندس عبدالهی مدیر تولید شرکت برسا نوین رای به تشریح ساختار معماری و اجزای تشکیل دهنده سیستم‌ساز پرداخت و پس از آن بطور مختصر برخی از سیستم‌های تولید شده با آن را معرفی نمود.

در ادامه نمایندگان بانک تجارت و شرکت مهندسی مبنا به عنوان دو سازمان منتخب در استفاده از سیستم ساز، تجربیات خود در استفاده از این زیر ساخت را برای حاضرین بیان نمودند.

ساخت یک نمونه سیستم عملیاتی با استفاده از سیستم ساز در کمتر از ۲ ساعت، باعث گردید که سادگی، انعطاف‌پذیری و سرعت تولید سیستم ساز بیش از پیش مورد توجه حاضرین در همایش قرار گیرد.
در این نمونه یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، فرآیند ثبت سفارش و فرآیند نظرسنجی آنلاین و همچنین داشبوردهای مدیریتی تولید شد. 

در بخش پرسش و پاسخ نیز مهندس صادق مدیر عامل و دکتر لسانی مدیر توسعه زیرساخت شرکت برسا پاسخگوی سوالات مطرح شده بودند.

آخرین و جذاب‌ترین بخش‌ این همایش، استفاده دستجمعی مدعوین از سالن بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب بود که صحنه‌های بسیار جالبی را رقم زد.


 
 
 
کد مطلب: 24896
نام شما
آدرس ايميل شما