۱
۰
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۰۸

عرضه نسخه جدید نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم

ایتنا - مدير محصول شركت همكاران سيستم، تسریع در گردش مکاتبات بین شرکتی و امکان ارجاع بین سازمانی را از دیگر امکانات این محصول برای شرکت‌های هولدینگ و سازمان‌های مادر دانست.


نسخه جديد نرم‌افزار اتوماسيون اداري تحت وب همكاران سيستم، با امكانات جديد به بازار عرضه شد.

به گزارش ایتنا فرید ظفر حیدری، مدير اين حوزه از محصولات شركت همكاران سيستم، با اعلام اين خبر افزود: ‌«اين نسخه از نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب با رويكرد سادگي هر چه بيشتر در كاربري و ارائه راهكارهاي مناسب براي شركتهاي هولدينگ و سازمان‌هاي بزرگ به بازار ارائه شده است.»

ظفرحيدري همچنين گفت: «امكان استفاده از پورتال مكاتبات الكترونيكي، از جمله امکانات تازه این محصول است که ضمن تسهيل ارتباط با مخاطبان، كاهش هزينه‌هاي سازمان را نيز به دنبال خواهد داشت.
همچنين، با استفاده از اين امكان ارباب رجوع، مشتريان و نمايندگان يا پيمانكاران، ميتوانند بدون مراجعه به سازمان مورد نظر، درخواست خود را از روی سایت ثبت و پيگيري كنند.» 

مدير محصول شركت همكاران سيستم، تسریع در گردش مکاتبات بین شرکتی و امکان ارجاع بین سازمانی را از دیگر امکانات این محصول برای شرکت‌های هولدینگ و سازمان‌های مادر دانست.
به گفته وی در نسخه جديد اتوماسيون اداري تحت وب همكاران سيستم، امكان تعريف فرايندهاي سازمان و گردش كارها بر اساس فرايندهاي تعريف شده به صورت خودكار، وجود دارد.

از ديگر امكانات اين نسخه جديد مي‌توان به رابط كاربري آسان، امضاء ديجيتال، پشتيباني از انواع مرورگر و امكان كار با انواع رايانه‌هاي لوحي اشاره كرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و دیگر محصولات همکاران سیستم میتوانند به سایت www.systemgroup.net مراجعه کنند.
 
کد مطلب: 24145
نام شما
آدرس ايميل شما


علیرضا
Iran, Islamic Republic of
اتوماسیون اداری همکاران سیستم متأسفانه دچار ضعف های فراوانی است
برای نمونه نامه ای که امضا و ثبت شده است توسط شخص ثالث قابل ویرایش می باشد.