۰
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۸
24 تا 27 آبان ماه

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام برگزار می‌شود

ایتنا - اطلاع‌رساني اين نمايشگاه آغاز گرديده است و انجام مراحل ثبت نام از متقاضیان مشارکت در تلكام ۲۰۱۲ بزودي صورت خواهد گرفت.سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رسانی( ايران تلکام ۲۰۱۲) با حضور شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۱ مصادف با ۱۴ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۲ در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایتنا ، نمایشگاه تلکام که سال‌هاست به عنوان بزرگ‌ترین رویداد و گردهمائی در بخش مخابرات و ارتباطات کشورمان جایگاه خود را یافته و تثبیت شده، تاکنون دوازده دوره متوالی و بصورت بین‌المللی با حضور فعال ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی مطرح کشورمان مرتبط با زمینه‌های موضوعی نمایشگاه و همچنین شرکت‌های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت، توسط شرکت پالار سامانه با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده است.

برگزاری منظم و مطابق با برنامه پیش‌بینی شده، از این نمایشگاه، چهره‌ای موفق ساخته که با اقبال بخش صنعت مخابرات و ارتباطات، دست‌اندرکاران و کارشناسان مواجه شده است.

مطابق این گزارش، اطلاع‌رساني اين نمايشگاه آغاز گرديده است و انجام مراحل ثبت نام از متقاضیان مشارکت در تلكام ۲۰۱۲ بزودي صورت خواهد گرفت.

شرکت‌ها و علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات و جزئيات بيشتر مي‌توانند از طريق تلفن، فاكس و يا نمابر با ستاد برگزاري نمايشگاه تماس حاصل نمايند.
همچنین وب سایت اختصاصی نمایشگاه نیز در دسترس است.

تلفـن : ۳۹-۸۸۷۹۸۷۳۸
فاكس : ۸۸۷۹۹۳۳۴
پست الكتــــرونيك : palarsamaneh@gmail.com
 
 
کد مطلب: 23229
نام شما
آدرس ايميل شما