۰
يکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۴

پلت‌فرم جدید فناوری‌های همراه برای سیستم‌های بک آفیس

ایتنا- نرم‌افزار Infor ۱۰ Road Warior دارای قابلیت‌هایی همچون هوشمندی تجاری است که به کاربران کمک می‌کند وقت کمتری را صرف جست‌وجوی اطلاعات تجاری مورد نیاز خود کنند.


شرکت اینفور از عرضه پلت‌فرم جدیدی بر روی فناوری‌های همراه خبر داده است که قابلیت اتصال به سیستم‌های پشتیبانی فرآيندهاي سازماني (بك آفيس) از جمله مديريت ارتباط با مشتري (CRM) و برنامه‌ريزي منابع سازماني (EPR) را داراست.
به گزارش ایتنا به نقل از همکاران سیستم، اینفور هم‌اکنون بر مبنای این پلت‌فرم دو نرم‌افزار کاربردی طراحی و آنها را بر روی فروشگاه اینترنتی iTunes اپل عرضه کرده است.

به گفته وب‌سایت Enterpriseapptoday، اینفور پس از شرکت‌های SAP و SalesForce.com سومین شرکتی است که در ماه‌های اخیر را‌ه‌کارهای نرم‌افزاری خود را بر روی فناوری‌های همراهی مثل گوشی‌های هوشمند و رايانه‌های لوحی عرضه می‌کند.

شرکت اینفور که پلت‌فرم جدید خود را Infor ۱۰ Motion نامیده است، گفته است کاربران به کمک آن می‌توانند از طریق فناوری‌های همراه به سیستم‌های پشتیبانی(بک آفیس) و راه‌کارهای نرم‌افزاری مختلفی همچون مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت منابع سازمانی، مدیریت هزینه‌ها و مدیریت زنجیره تأمین متصل شوند.

یکی از ویژگی‌های پلت‌فرم جدید شرکت اینفور این است که کاربران را از عرضه نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی سازگار با آن آگاه می‌کند.
اینفور هم‌اکنون دو نرم‌افزار کاربردی با نام‌های Infor ۱۰ Road Warior و ION ActiveDeck را بر روی این پلت‌فرم عرضه کرده است.

نرم‌افزار Infor ۱۰ Road Warior دارای قابلیت‌هایی همچون هوشمندی تجاری است که به کاربران کمک می‌کند وقت کمتری را صرف جست‌وجوی اطلاعات تجاری مورد نیاز خود کنند.

نرم‌افزار ION ActiveDeck ارتباط کاربر با سیستم بک آفیس را برقرار می‌کند و اجازه می‌دهد کاربر فعالیت‌های خود با این سیستم‌ها را از فواصل دور انجام دهد.

اینفور قصد دارد برنامه‌های کاربردی بیشتری را بر روی این پلت‌فرم عرضه کند، از جمله نرم‌افزارهایی را ارائه كند که امور مربوط به ثبت سفارشات، تأیید گزارش هزینه‌ها و دیگر بخش‌های مهم تجاری را تسهیل می‌كنند.
 
کد مطلب: 20916
نام شما
آدرس ايميل شما