۰
جمعه ۲ دی ۱۳۹۰ ساعت ۰۱:۴۳
یراس نخستین بار در کشور

تلفیق سیستم شبکه‌های کامپیوتری با زیرساخت سیستم‌های ایمنیدر حاشیه چهارمین نمایشگاه سیستم‌های ایمنی و حفاظتی، از تلفیق سیستم شبکه‌های کامپیوتری با زیرساخت سیستم‌های ایمنی رونمایی شد.

به گزارش ایتنا تلفیق سیستم شبکه‌های کامپیوتری با زیرساخت سیستم‌های ایمنی و پشتیبانی از تجهیزات سیم‌های حفاظتی برای نخستین بار در سطح کشور صورت گرفته است.

مسعود کریمی نسب مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه گفت‌: دوربین‌های اکسیس و نرم‌افزار مایلستون معمولا در تمامی مناطق وجود دارد اما تلفیق سیستم‌های شبکه‌های کامپیوتری و قابلیت‌های آن با زیرساخت‌های سیستم‌های ایمنی و حفاظتی مبحثی جدید و دستاوردی نو است.

وی افزود: همچنین در کنار این تمایز توانستیم تمامی نیازهای شرکت‌ها و ارگان‌ها را در خصوص بحث ایمنی و حفاظتی پاسخگو باشیم چنانچه روی محصولات جدید در بحث ایمنی و حفاظتی مکمل یکدیگر باشد.

کریمی نسب به دستاوردهای جدید اشاره کرد و اظهار داشت: معمولا تعویض تجهیزات و قطعات سیستم‌های حفاظتی زمان زیادی طول می‌کشد اما با ایجاد انباری مناسب در این در خصوص تعویض تجهیزات و قطعات سیستم‌های حفاظتی، این امکانات برای مشتریان فراهم شود.

به گزارش ایتنا چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات سیستم‌های ایمنی و حفاظتی تا اول دی ماه در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری حجاب از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷ برای بازدید عموم دایر است.

کد مطلب: 20542
نام شما
آدرس ايميل شما