۰
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۰۷

نخستین حضور مجمع نمايندگان سپیدار در نمایشگاه الکامپ

ایتنا - غرفه مجمع نمايندگان سپيدار با استقبال خوب متخصصان، تحلیلگران مالی و فعالان صنعت نرم‌افزار روبرو شده است.راهکار نرم‌افزاری سپیدار توسط مجمع نمایندگان شرکت سپیدار سیستم در نمایشگاه الکامپ ارائه شد.

به گزارش ایتنا اين راهكار توسط همکاران سیستم برای کسب‌ و کارهای کوچک تولید شده است.

طی روزهای برگزاری الکامپ، غرفه مجمع نمايندگان سپيدار در سالن ۴۴ (خلیج فارس)، با استقبال خوب متخصصان، تحلیلگران مالی و فعالان صنعت نرم‌افزار روبرو شده است.

راهکار نرم‌افزاری اداری - مالی سپیدار با پشتوانه تیم مجربی از تحلیلگران و برنامه‌‌نویسان همکاران سیستم با بیش از دو دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور تولید شده است.

به گفته محمد عاشری، مدیرعامل شرکت سپیدار سیستم آسیا بسته‌هاي نرم افزاري سپيدار راه حل آسان و قابل اطميناني در زمينه مكانيزه كردن فعاليت‌هاي بازرگاني، خدماتي، مالي و اداري كسب و كارهاي كوچك ارائه مي‌دهد.

عاشری مي‌افزايد: سادگی در نصب و کاربری، جامع و کامل بودن سیستم‌ها، بی‌خطا بودن و استفاده از فناوری‌های جدید برنامه‌نویسی از مزیت‌های اصلی سپیدار است.

راهكار نرم‌افزاري سپيدار از طريق شبکه گسترده فروش خود در سراسر كشور در اختيار مشتريان قرار مي‌گيرد.

نمایشگاه الکامپ تا روز سه شنبه ۲۲ آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ادامه دارد و ساعات بازدید از این نمایشگاه ۹ تا ۴ بعدازظهر است.
 
کد مطلب: 20435
نام شما
آدرس ايميل شما