۶
۰
جمعه ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۰۵
ضدبدافزار جديد مهران رايانه در الكامپ

ققنوس در الکامپ 90 می‌آید

ایتنا - مزایای اين نرم‌افزار كاملاً ايراني بلوکه کردن ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و هرزنامه‌ها، جلوگیری از سرقت اطلاعات مهم کاربران، مسدود کردن لینک های مشکوک، امکانات کنترل دسترسی، دیواره آتش دوطرفه جهت حفاظت از ارتباطات کاربر، بروزرسانی خودکار است.شركت مهندسي مهران رايانه با مشاركت شركت فناپ محصول جديد خود، را در نمايشگاه الكامپ ارائه مي‌كند.

به گزارش ایتنا اين محصول ضدبدافزار ایمن نسخه ققنوس (جدید) است كه نسخه‌ای جدید از آزمایشگاه تحقیقات ویروس‌های رایانه‌ای ایمن با همکاری شرکت فناپ می‌باشد که در نمایشگاه الکامپ ٩٠ عرضه می‌گردد.

مزایای اين نرم‌افزار كاملاً ايراني بلوکه کردن ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و هرزنامه‌ها، جلوگیری از سرقت اطلاعات مهم کاربران، مسدود کردن لینک های مشکوک، امکانات کنترل دسترسی، دیواره آتش دوطرفه جهت حفاظت از ارتباطات کاربر، بروزرسانی خودکار است.

اين نرم‌افزار قابل اجرا بر روی سیستم عامل‌های ویندوز ٣٢ و ٦٤ بیت(جدید) است و برای اولین بار در نمايشگاه الكامپ ارائه مي شود.

به گفته مديران مهران رايانه تخفيف ۴۰ درصدي براي نمايشگاه الكامپ در نظر گرفته شده است و سازمان‌هايي كه اين نرم‌افزار را در اين نمايشگاه تهيه نمايند شامل اين تخفيف خواهند شد.
 
کد مطلب: 20401
نام شما
آدرس ايميل شما


روح شاد
Iran, Islamic Republic of
مهران رایانه مگه تعطیل نشده؟
حسيني
ايمن مي گفت من ديگه كار نمي كنم، چي شد بي سر و صدا دوباره با اسم جديد برگشت؟
پول و كمك مالي مجدد رسيد؟
لطفا بپرسيد.
روح شاد
Iran, Islamic Republic of
تو سایت ایمن هم این خبر رو زدند؟!!
مگه نخوندی با همکاری
Iran, Islamic Republic of
موتور این نسخه مال بیت دیفندر هست و حتی بروزرسانی هم با خود بیت دیفندر.نمیدونم چجوری وقتی هیچ زحمتی بابات این محصول نکشیده و حتی فارسیش هم نکرده(!) چجوری قیمت این نخسه رو 350 تومان گذاشته!!
Iran, Islamic Republic of
برای ایران یک افتخار بزرگ هستش الان باید دولت با تمام قوا از این برند همایت کنه تا این محصول ایرانی جای برای خودش در دنیا و نزد کاربران باز کنه