۰
جمعه ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۱۹
تا6ماه اعتبار رایگان

تخفیف های ویژه تجارت امن در الکامپ هفدهم

ایتنا - شرکت تجارت امن که تنها مرکز مجاز آموزش کسپرسکی در ایران است، برای ثبت نام کنندگان دوره‌های تخصصی کسپرسکی تخفیفی ۲۵درصدی را در نظر گرفته است.


شرکت تجارت امن، بخش ایرانی شرکت کامگارد، در الکامپ هفدهم تخفیف های ویژه‌ای را برای خریداران محصولات خود در نظر گرفته است.

به گزارش ایتنا براساس این گزارش، شرکت تجارت امن که تنها مرکز مجاز آموزش کسپرسکی در ایران است، برای ثبت نام کنندگان دوره‌های تخصصی کسپرسکی تخفیفی ۲۵درصدی را در نظر گرفته است.
به این ترتیب مخاطبانی که می خواهند با آخرین فناوری روز حفاظت از شبکه ها و داده ها آشنا شوند و از یکی از معتبرترین مراکز تخصصی جهان یعنی لابراتوار کسپرسکی گواهینامه امنیتی دریافت کنند، می‌توانند ضمن مراجعه به وب سایت www.tejarateamn.com و یا ثبت نام در غرفه، از این تخفیف ۲۵درصدی استفاده نمایند.

تخفیف ویژه دیگری که در نظر گرفته شده، ارائه شش ماه اعتبار رایگان روی لایسنس‌هایی است که در مدت زمان مشخص و در تعداد مشخص خریداری شوند که جزییات آن در محل غرفه توضیح داده خواهد شد.

همچنین شرکت تجارت امن به خریداران محصولات GFI نیز تخفیفی ۱۵درصدی را ارائه می کند. جی اف آی که به تازگی توزیع انحصاری محصولات آن در خاورمیانه در اختیار شرکت کام گارد قرار گرفته است، ارائه کننده نرم افزارهای امنیتی در حوزه متنوعی مانند وب و ایمیل، پشتیبان گیری، آرشیو، فکس و شبکه برای سازمان های کوچک و متوسط می باشد.

راهکارهای امنیتی جی اف آی با بهره گیری از فناوری‌های پیشرفته‌ای که برنده جوایز متعددی نیز شده اند و همچنین فناوری حفاظت ابری، ابزار مناسبی برای سازمان ها هستند.

۲۰درصد تخفیف ویژه دیگر نیز برای خریداران محصولات سایبروم که از محصولات GFI استفاده می کنند در نظر گرفته شده است.
غرفه تجارت امن در سالن ۴۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
کد مطلب: 20371
نام شما
آدرس ايميل شما