۰
سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۴۳
با هدف تقویت فروشگاه مجازی

اپرا شرکت Handster را خرید

ایتنا – اپرا تولیدکننده مرورگری به همین نام، شرکت Handsterرا که در زمینه طراحی و تولید پلتفرم های فروشگاه های نرم افزاری فعالیت می کند، خریداری نمود.
اپرا شرکت Handster را خرید


شرکت نروژی اپرا که بیشتر به دلیل تولید مرورگرهای اینترنتی معروف است، یک شرکت فعال در حوزه تولید فروشگاه های نرم افزاری به نام Handster را خریداری کرده است.

به گزارش ایتنا به نقل از شماران سيستم، شرکت Handsterسرویس هایی به اپراتورها و سازندگان پلتفرم ها از جمله LG، MTS، شرکت سوئدی اریکسون، شرکت چینی هواوی و Alcatel-Lucent ارائه می نماید.

جزئیات مالی این قرارداد اعلام نشده است.

شرکت Handsterکه از یک کتابخانه مستقل و بزرگ آندرویدی برخوردار است، با بهره گیری از سرویس های مربوط به مدیریت محتوا و ابزارهای توسعه دهنده،می تواند به رونق فروشگاه نرم افزاری اپرا کمک کند.

در واقع این معامله باعث می شود اپرا از یک سازنده مرورگر، به شرکتی تبدیل شود که قادر است در حوزه سرویس های همراه نیز خدمات کامل و یکپارچه ای ارائه نماید.

فروشگاه نرم افزاری اپرا ویژه تلفن های همراه که Opera Mobile Storeنام دارد، برای دسترسی به همه پلتفرم های موبایلی راه اندازی شده و در آن نرم افزارهای رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اکنون این فروشگاه مجازی برای کاربران بیش از ۲۰۰ کشور در سراسر دنیا قابل دسترسی است.

بر اساس این گزارش، پلتفرم Handster علاوه بر سیستم عامل آندروید از جاوا، سیمبین، ویندوز موبایل، بلک بری و همچنین نت بوک و تبلت ها نیز پشتیبانی به عمل می آورد.
کد مطلب: 19635
نام شما
آدرس ايميل شما