۰
چهارشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۲۰

Asus DSL-N12U

ایتنا - اسوس در این محصول از دو آنتن با قدرت ۵dBi استفاده کرده است که این موضوع با وجود پشتیبانی این محصول از استاندارد ۸۰۲.۱۱n می‌تواند محدودی پوشش‌دهی وسیعی را در اختیار شما قرار دهد.
Asus DSL-N12U

انتخاب مودم بی‌سیم در بین این همه مدل موجود کار واقعاً سختی است و آن زمانی کار سخت‌تر می‌شود که سرویس‌دهنده اینترنت شما بگوید ما فقط به این مودم‌ها سرویس می‌دهیم.

به گزارش ایتنا، DSL-N۱۲U مجهز به قابلیتی به نام -QIS -Quick Internet Setup که با وجود آن در کمترین زمان ممکن و با حداقل دانش در زمینه تجهیزات شبکه می‌توانید به راحتی سرویس اینترنت خود را فعال کنید.

اسوس در این محصول از دو آنتن با قدرت ۵dBi استفاده کرده است که این موضوع با وجود پشتیبانی این محصول از استاندارد ۸۰۲.۱۱n می‌تواند محدودی پوشش‌دهی وسیعی را در اختیار شما قرار دهد.

حال دلیل سوم برای خرید این محصول را بدانید، این مودم قابلیت پشتیبانی از حالت پرینتر سرور را دارد یعنی اگر شما یک پرینتر را به این دستگاه وصل کنید به راحتی می‌توانید آن را در شبکه به اشتراک بگذارید بدون آن که نیازی به کامپیوتر باشد.

در نهایت هم می‌توانید در یک شبکه چهار وضعیت را تعیین کرد یعنی به عنوان مثال برای یک فرد دسترسی کامل و بیشترین پهنای باند و برای افراد دیگر هم دسترسی‌های مختلف و پهنای باند مشخصی را اختصاص دهید که این موضوع در محیط‌های اداری کوچک دارای کاربرد فراوانی است.

به تمام این موارد ویژگی WPS (برای ارتباط آسان و امن به گیرنده‌های بی‌سیمی که مجهز به این ویژگی هستند) و EZQOS (برای مدیریت پهنای باند و اولویت بسته‌های اطلاعاتی بر اساس نوع تنظیمات) را هم اضافه کنید. با وجود این ویژگی‌ها به نظر می‌رسد N۱۲U می‌تواند عضوی از میز کامپیوتر شما باشد.
کد مطلب: 19279
نام شما
آدرس ايميل شما

شما درباره ادغام شرکت‌های اینترنتی چه نظری دارید؟
باعث بهبود کیفیت و کاهش قیمت می‌شود
تاثیری در وضعیت اینترنت ندارد
باعث افت کیفیت می‌شود