۰
شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۸
همزمان با حضور بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه GamesCom2011؛

استقبال اروپایی‌ها از بازی‌های رایانه‌ای ایرانی

ایتنا - پرچم ایران در میان پرچم کشورهای مطرح در عرصه بازی‌سازی از جمله انگلستان، آلمان، آمریکا، کره جنوبی در محوطه این نمایشگاه به اهتزاز درآمد.
تصویری از غرفه ایران در Gamescom2011
تصویری از غرفه ایران در Gamescom2011نمایندگان اروپایی حاضر در نمایشگاه بین‌المللی (GamesCom2011) از بازی‌های رایانه‌ای کشورمان و تولیدات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه، استقبال کردند.

به گزارش ایتنا، در این نمایشگاه که بزرگ‌ترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای اروپا به شمار می‌رود نمایندگان تجاری انگلستان، آلمان، ایتالیا، رومانی، فرانسه با ابراز شگفتی از پیشرفت کمی و کیفی محصولات تولید کنندگان ایرانی در این عرصه خواستار حضور بازی‌های ایرانی در بازارهای اروپا شدند.

بازی‌های میرمهنا، گنج پنهان، داستان جزیره، کوهنورد، طلای سیاه، قلب سیمرغ و مزرعه رویایی از جمله بازی‌هایی هستند که در این دوره از برگزاری نمایشگاه (Gamescom) به نمایش گذاشته شده‌اند.


همچنین پرچم ایران در میان پرچم کشورهای مطرح در عرصه بازی‌سازی از جمله انگلستان، آلمان، آمریکا، کره جنوبی در محوطه این نمایشگاه به اهتزاز درآمد.

این نمایشگاه به عنوان یکی از سه نمایشگاه مطرح بازی‌های رایانه‌ای جهان از ۱۷ تا ۲۱ آگوست برابر با ۲۶ تا ۳۰ مرداد ماه سال جاری در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

(Gamescom) هر ساله در همین تاریخ در اروپا برگزار می‌شود.
کد مطلب: 19216
نام شما
آدرس ايميل شما