۰
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۳۲

تبلت مهم ترين محصول در CES خواهد شد

كارشناسان رايانه مي‌گويند رايانه‌هاي تبلت مهم‌ترين محصولي خواهد بود كه در نمايشگاه محصولات الكترونيكي مصرف‌كننده (CES) عرضه خواهند شد.
تبلت مهم ترين محصول در CES خواهد شد

 نمايشگاه بين‌المللي محصولات الكترونيكي مصرف‌كننده CES در هفته جاري در لاس وگاس آغاز مي‌شود كه يكي از مهم‌ترين نمايشگاه‌هاي جديدترين محصولات الكترونيكي و رايانه‌يي در جهان است و انتظار مي‌رود تا ۲۷۰۰ برند مختلف در سال جاري محصولات خود را در اين نمايشگاه به نمايش بگذارند.

كارشناسان رايانه‌يي مي‌گويند: انتظار مي‌رود ارتشي از تبلت‌ها براي رقابت با لوح رايانه‌يي آي‌پد ساخت اپل در اين نمايشگاه عرضه شوند.

استفان بيكر - يكي از تحليلگران گروه NPD - در اين باره گفت: به نظر من هر كمپاني توليدكننده تلفن هوشمند و رايانه شخصي يك تبلت در اين نمايشگاه عرضه خواهد كرد.

سازمان‌دهندگان نمايشگاه CES هم اظهار كردند كه نزديك به ۸۰ تبلت جديد در اين نمايشگاه در روز پنج‌شنبه تا يكشنبه برگزار خواهد شد، عرضه مي‌شود.

اپل در ماه آوريل آي‌پد را به بازار عرضه كرد و تا به حال بيش از ۸ ميليون دستگاه از آن فروخته شده است. با عرضه اين دستگاه، انقلابي در عرضه محصولات رايانه‌يي در جهان آغاز شد و تمامي شركت‌هاي توليدكننده اين محصولات به فكر عرضه لوح يارانه‌يي افتادند.

کد مطلب: 16420
نام شما
آدرس ايميل شما