۵
۰
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۴۳

گزارش تصویری ایتنا // ۲۰ شرکتی که بیشترین هزینه را برای استفاده از اینترنت می‌پردازند

ایتنا - یک کارمند آمریکایی به‌طور میانگین سالانه 53046 دلار حقوق می‌گیرد. اما همه هزینه‌های یک شرکت یا سازمان بزرگ مربوط به حقوق کارمندان نمی‌شود و مرکز تحقیقاتی Glassdoor بر پایه یک مطالعه جدید لیست 20 شرکت بزرگ که برای استفاده از اینترنت بیشترین هزینه را به صورت ماهانه پرداخت می‌کنند، منتشر کرده است.
کد مطلب: 29832
نام شما
آدرس ايميل شما


شهرام
Romania
به نظر اعداد و ترتیب شرکت‌ها غیر واقعی است. مثلا شرکت گوگل با رتبه 9 در لیست شما. چگونه ممکن است گوگل با آن همه شرکت های زیر مجموعه مثلا یوتیوب رو در نظر بگیرین فقط 5969 دلار در ماه پول اینترنت بده!! اصلا حجم تراکنش موتور جستجوی گوگل در ساعت، یوتیوب در ساعت، بلاگ اسپات در ساعت رو میتونید به رقم روی کاغذ بنویسید؟!!
علی
6000 هزار دلار هزینه 2GBPS اینترنت است !!!
واحد شما اشتباه است شرکت های میزبانی وب کوچک در ایران بیشتر از این هزینه اینترنت پرداخت می کنند !
به نظرم این طوری شهرام میگه نیست. وقتی نوشته شده گوگل، منظور دفتر مرکزی گوگل بوده و برای یوتیوب که یک شرکت زیرمجموعه و مجزا محسوب می‌شه، هزینه‌ها به صورت جداگانه حساب میشه. در اینجا مستقیم قید شده که "گوگل"، یعنی اینکه یوتیوب و سرویس‌های دیگه مصرف مجزای خودشون رو دارن
محمد
آقای علی به نکته جالبی اشاره کردی. توی ایران برای اینترنت با سرعت پایین‌تر باید هزینه بالاتر هم پرداخت بکنی.یکم خنده‌دار به‌نطر مرسه که حجم و هزینه استفاده از اینترنت رو با ایران مقایسه کرد... ایران رو با خودشم نمیشه مقایسه کرد!!!
البته این آمار و ارقام چیزی نیست که به صورت شخصی محاسبه شده باشه، که قرار باشه صحیح باشه یا غلط. این ارقام براساس گزارش رسمی شرکت‌ها اعلام شده. لینک مربوط به این گزارش هم اینجا هست که بد نیست یه سری بهش بزنین
http://www.itbusinessedge.com/slideshows/twenty-five-highest-paying-companies-for-interns-2014.html