۰
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۵

htc one max 5 جایی که از داشتن یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش بزرگ راضی خواهید بود

ایتنا-بحث و جدل و البته رقابت بر سر ابعاد صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند تمام شدنی نیست.
htc one max 5 جایی که از داشتن یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش بزرگ راضی خواهید بود


همیشه عده‌ای هستند که گوشی‌هایی با ابعاد بزرگ نظیر نکسوس ۶ و گلکسی نوت ۴ را می‌پسندند و از طرف دیگر عده‌زیادی هم هستند که سنگ گوشی‌های کوچک‌تر نظیر اکسپریا زِد ۳ کامپکت را به سینه می‌زنند.


صفحات‌نمایش کوچک گو‌شی‌های هوشمند ممکن است در خیلی مواقع استفاده از گوشی‌ را راحت‌تر کنند اما موارد بسیاری وجود دارد که صفحه‌نمایش بزرگ گوشی خودنمایی بیشتری می‌کند.

با فارنت همراه باشید تا با هم به پنج مورد از بهترین کاربرد‌های گوشی‌‌هایی با صفحه‌نمایش بزرگ اشاره کنیم.۱. تماشا کردن فیلم


بدون شک تماشای فیلم در صفحه‌نمایش بزرگ لذت بخش‌تر است حتی اگر صفحه‌نمایش گوشی‌همراه باشد.


۲. چت تصویری

برگزاری ویدئو کنفرانس و استفاده از سرویس‌های ارتباط تصویری آنلاین در صفحه‌نمایش بزرگ گوشی احساس نزدیکی بیشتر را به ارمغان می‌آورد.
۳. بازی

حتماً برای شما هم پیش آمده که حین انجام بازی با صفحه کوچک گوشی‌ همراه خود، قسمتی را به دلیل کمبود جا به اشتباه انتخاب کرده و پس از باخت آه از نهاد شما بیرون آمده باشد.با این حساب به شما حق می‌دهیم که اگر اهل بازی‌های موبایل هستید داشتن یک گشوی با صفحه نمیاش بزرگ را ترجیح دهید!
۴. مطالعه

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران وقت‌های مرده‌ای که به ناگاه در آنها گرفتار می‌شویم، مطالعه است. از طرف دیگر برای مطالعه دیگر نیازی به حمل کتاب نیست و به راحتی می‌توان فایل متن کتاب دلخواه خود را بر روی حافظه گوشی همراه کپی کرده و در هر زمان به راحتی به آن دسترسی داشت.داشتن گوشی همراهی با صفحه‌نمایش بزرگ می‌تواند لذت خواندن کتاب را دو چندان کند.
۵. عکاسی

صفحه‌نمایش بزرگ کیفیت تصویر گرفته شده را بیشتر نمی‌کند اما به شما در گرفتن عکس‌های بهتر کمک می‌کند.


کادربندی و دیدن جزئیات بیشتر عکس در صفحه‌نمایش بزرگ راحت‌تر است.

این پنج مزیت صفحه‌نمایش بزرگ گوشی بود که به ذهن ما رسید؛ اگر به ذهن شما هم مزایایی می‌رسد که در اینجا به آنها اشاره نشده، در قسمت نظرات حتما با ما و سایر کاربران مطرح کنید.

منبع : فارنت
کد مطلب: 34351
نام شما
آدرس ايميل شما